Hakkımızda

Çayyolu Temizlik,
Halı Yıkama

Çayyolu Temizlik 2005 yılından bu yana Ankara da temizlik konusunda hizmet veren sektöründe lider olmayı başarmış binlerce müşteriye hizmet vermiş ve takdirini kazanmış bir firmadır. Kalite konusunda ödün vermeyen, konusunda profesyonel çözümler üreten Çayyolu Temizlik profesyonel bir temizlik firmasıdır.

Çayyolu temizlik her tür temizlikte uzmanlaşıp alanında eğitimli ve güler yüzlü ekibiyle her zaman hizmete hazırdır. 15 yıldır kaliteli hizmet, uzman kadro ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmete devam etmekteyiz.

Çayyolu temizlik kaliteli eleman, kaliteli temizlik, kaliteli hayat anlayışıyla sizlere hizmet vermekten gurur duyar. Uzmanlaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren Çayyolu Temizlik, alanında “en iyi olmak” ve “en iyi kalmak” amacıyla çalışmalarını sizlerden aldığı güçle sürdürmektedir.

Temizlik
Detaylarda Gizlidir.

Sizlerin beklentilerini karşılamak için Ankara en iyi temizlik şirketleri arasından ilk sırada olmak için gerekli olan tüm çaba ve gayretimizle çalışmaktayız.

Merak Edilenler

İlk Toz Alma İşlemi

Halıların Leke Kontrolü

Toz alma işlemi bittikten sonra halıların detaylı bir şekilde incelendiği alandır, Lekeli olan halılarınıza özel leke çıkarıcı bileşenlerle müdahale edilir.

Makinalı Yıkama Sistemi

Bize teslim etmiş olduğunuz halılar, Çeşitliliğine göre ayrılıp teknolojinin getirmiş olduğu son derece etkili makinalar ile temizleme işlemine başlanır.

Durulama

Halı Temizlik İşlemleri bittikten sonra halıların fazla suyu sıkılması için santrifüj makinalarına gönderilir, Bu alanda ıslak olan halılarınız durulanır.

Halı Kurutma

Fazla suyu sıkılan halılar, 1.000 MetreKare olan kurutma alanımıza alınır ve doğal ortamda kurutulmak için bırakılır.

Kalite Kontrol

Şimdiye kadar yapılan işlemlerden sonra kurutulan halıları işinde uzman elemanlarımız tarafından incelenir, Temiz halılar poşetlenmek üzere ambalaj bölümüne gönderilir.

Poşetleme

Tüm halı yıkama işlemleri bittikten sonra Halılarınız temiz bir ortamda poşetlenip dağıtılmak üzere servis aracına gönderilir